Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Yüz Serumu - 30 ml

Derecelendirme 5,00. Toplam oy 2.

İçerisindeki kuşburnu, argan ve hodan yağları sayesinde cildin kolajen üretimini artırır, sadece tek bir uygulama sonrasında bile gözle görünür etkilere kavuşmanızı sağlar. Ayrıca üzüm çekirdeği yağı ve akgünlük uçucu yağı ile kırışıklıklarla savaşır, cildi nemlendirir ve elastikiyetini artırır.

Fiyat: 550,00 TL


Ürün Açıklaması

Yaşlanmanın negatif etkilerine karşı güçlü bir onarıcı ve yenileyici, değerli bitki özleri ve yağlarıyla mucize formül: Oleum Eternum Yüz Bakım Serumu. 
İçerisindeki kuşburnu, argan ve hodan yağları sayesinde cildin kolajen üretimini artırır, sadece tek bir uygulama sonrasında bile gözle görünür etkilere kavuşmanızı sağlar. Ayrıca üzüm çekirdeği yağı ve akgünlük uçucu yağı ile kırışıklıklarla savaşır, cildi nemlendirir ve elastikiyetini artırır.  İlk uygulama sonrasında dahi neme doymuş, daha dolgun bir cilt görünümüne kavuşur. Yüzünüze uyguladıktan sonra kapsamlı bir cilt bariyeri güçlendirmesi sağlar. Mucizevi formülü ile gelecekte oluşacak yaşlanma belirtilerine karşı önlem alır, cildinizde sıkılaşma oluşturur, ton kaybını önler, kuruluğu ve nemsizliği minimalize eder ve cildinize ışıltı kazandırır.

Kullanım Önerisi: Serumunuzu yüz, boyun ve dekoltenize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. Sabah, akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması önerilir. Serumunuzdan sonra nemlendiricinizi uygulayabilirsiniz. Dışarı çıkacaksanız yaz veya kış fark etmeksizin güneş koruyucunuzu sürmeyi ihmal etmeyiniz.

^