Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Yüz Bakım Kremi - 50 ml

Derecelendirme 3,95. Toplam oy 38.


Fiyat: 599,00 TL


Ürün Açıklaması

Yüksek enerjili zenginleştirilmiş oksijen ile uluslararası ödüllü zeytinyağımızdan elde edilen kremlerimiz doğal içerikleri ile ciltte kan dolaşımını artırır, zararlı toksinlerden  arındırır,  gözenekleri açarak cildin ışıl ışıl ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ürünlerimiz her cilde uygundur ve %100 doğaldır. Sağlık bakanlığı onaylıdır.

Oliozon yüz ve vücut bakım kremi olarak uygulandığında, ciltte hücresel yenileme ve parlaklık sağlar. Gözeneklerdeki bakterileri ve virüsleri tamamen kaldırmaya yardımcı olur. Aktif oksijen gün boyu cildinizi korur. Botoksun doğal alternatifidir. Oksijen ile zenginleştirilmiş zeytinyağı yenileyici zengin özel formülü ile cilt yaşlanma sürecini yavaşlatır ve cilt gençleşmesine yardımcı olur. Ciltteki sarkmaları, kırışıklıkları ve ince çizgileri onarır. Cilt gözeneklerini açar, nemlendirerek toparlanmasını sağlar. Ayrıca pek çok faktöre bağlı ciltte oluşabilecek lekelere karşı koruma bariyeri oluşturur. İçindeki aktif oksijen, ten rengi uyumsuzluklarına engel olur. Göz altı uygulamada yaşlanma sürecini yavaşlatır, cilt derin katmanlarından kolajen ve elastin üretimini uyarır. Oksijen ile zenginleştirilmiş zeytinyağı, vücudun oksidatif yenilenme süreçlerini uyarır. Striae (Deri çatlakları) sağlıklı bir cilt rengi alır ve pürüzsüzleşir.

Kasların, eklemlerin, çürüklerin veya herhangi bir cilt probleminin ağrısını ve iltihaplanmasını azaltır ve aynı zamanda osteoporoz veya romatoid artrit kaynaklı eklem ağrılarını hafifletir. Özellikle cilt, boyun,  göğüs, karın, bel ve kalça gibi sarkma eğilimi alanlarda ve hamilelik ,doğum ,ameliyat, çatlak izlerini yok etmek için tasarlanmıştır. Oliozon lezyonlardaki oksijen stoğunu arttırır. Kızarmış, hassaslaşmış kuru cildi sakinleştirir ve kuru, cansız görünümü anında ortadan kaldırır. Oliozon  deri ve deri altı  yağ dokusu enfeksiyonunu yani selüliti önlemeye yardımcı olur. 

Kırmızı ve beyaz kan hücrelerinin metabolizma aktivasyonunu arttırarak kişiler kendilerini yenilenmiş hissetmektedirler. Oliozon koltuk altınızda ter ile bakteriler birleşince çıkan kötü kokuyla baş edebilen günlük bir hijyen ürünüdür. Her gün banyodan sonra, dışarıya çıkmadan önce temiz ve kuru koltuk altına uygulanabilir. Oksijen ile zenginleştirilmiş zeytinyağı Oliozon traş sonrası bakım kremi nemlendirici krem gibi gün boyunca uzun süreli koruma sağlayarak cildin hücresel yenilenme ve parlaklığını destekler. Ayak tırnak mantarı, alerji deri döküntüsü, diyabetik yaralar, yatak yaraları ve ayakta bulunan çürükler için idealdir. Tırnak yapısını da düzeltir. 

^