Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Yaşlanma Karşıtı Cilt Balsamı - 50 cc

Derecelendirme 4,00. Toplam oy 2.

Kaz Dağlarının kadim şifalı bitkilerinden elde edilen özleri değerli sabit ve uçucu yağlarla zenginleştirerek özel bir formül oluşturduk. Bu değerli bitki özleri ve yağlar cildi yeniler, rejenerasyon kabiliyetini artırır ve güçlendirir. Nar ve üzüm çekirdeği yağları ciltteki kollajen sentezini artırır, hücre yenilenmesini hızlandırır, kırışıklıklarla savaşır.

Fiyat: 550,00 TL


Ürün Açıklaması

Yaşlanma belirtilerinin ilk gözlemlediğimiz yer genelde cildimizdir. Yaşlılık önüne geçemeyeceğimiz ama etkilerini kontrol altına alarak geciktirebileceğimiz bir süreç. Doğal yaşlanma sürecinin bir parçası olan kırışıklıklar ve ince çizgiler yaş ilerledikçe daha belirgin bir hal alır. Doğru bir cilt bakım rutini ve doğru cilt bakım ürünleri ile bu belirtileri belirginleşmeden önleyebilir ve geciktirebiliriz.

Yaşlanma karşıtı kremlere yirmili yaşların başlarında başlanabilir.  Ne kadar erken önlem alırsanız yaşlanma belirtilerini o kadar geciktirebilirsiniz.  

Kaz Dağlarının kadim şifalı bitkilerinden elde edilen özleri değerli sabit ve uçucu yağlarla zenginleştirerek özel bir formül oluşturduk. Bu değerli bitkiözleri ve yağlar cildi yeniler, rejenerasyon kabiliyetini artırır ve güçlendirir. Nar ve üzüm çekirdeği yağları ciltteki kollajen sentezini artırır, hücre yenilenmesini hızlandırır, kırışıklıklarla savaşır. Güçlü bir antioksidan olan E Vitamini cildinizi besler ve elastikiyetini artırır.  Formülümüzdeki kuşburnu yağı içeriğindeki mineral, vitamin ve bolca bulunan Linoleik asit sayesinde sebum dengesini bozmadan size mükemmel bir nemlendirme sağlar. Bunun yanında cilt üzerinde gözenekleri tıkamayan bir bariyer oluşturarak cildinizi nem kaybına karşı uzun süre korur.

Kullanım: Geceleri temizlenmiş toniklenmiş cildinize, yüz serumunuzdan sonra uygulayabilirsiniz. Parmak uçlarınızla masaj yaparak yüzünüze, boynunuza ve dekoltenize uygulayınız. Fındık büyüklüğünde bir miktar yüzünüze ve aynı miktar boyun ve dekoltenize yetecektir.

^