Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Peeling - 100 ml

Derecelendirme 5,00. Toplam oy 1.

Peelingimizin içindeki mavi haşhaş tohumu, kaolin kil ve beyaz şeker cildinizi ölü hücrelerden arındırırken Hindistan cevizi, kakao yağı ve E vitamini nemlendirerek besleyecek. Muhteşem tatlı portakal ve pergamot kokusu aromatik olarak sizi rahatlatacak, ruh- beden- zihin bütünlüğünüze katkı sağlayacaktır.

Fiyat: 450,00 TL


Ürün Açıklaması

Cilt hücrelerinin döngüsü yaklaşık 28 gündür. Yaş ilerledikçe bu 15-20 güne kadar düşer. Ölü hücreler cilt yüzeyinde birikir ve cilde donuk sağlıksız bir görünüm verir. Bu ölü hücreler gözenekleri tıkayarak sivilce ve siyah nokta oluşumuna sebep olur. Bu nedenle ölü hücrelerin cilt yüzeyinden uzaklaştırılması gerekir. Haftada bir peeling uygulaması idealdir. Ölü hücrelerden arındırılmış cilt canlı ışıl ışıl ve sağlıklı görünecektir.

Peelingimizin içindeki mavi haşhaş tohumu, kaolin kil ve beyaz şeker cildinizi ölü hücrelerden arındırırken Hindistan cevizi kakao yağı ve E vitamini  nemlendirerek besleyecek. Muhteşem tatlı portakal ve pergamot kokusu aromatik olarak sizi rahatlatacak, ruh- beden- zihin bütünlüğünüze katkı sağlayacaktır.

Kullanım Şekli: Yüzünüzü ıslattıktan sonra fındık büyüklüğünde miktarı parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulayınız.  Uygulamadan en çok fayda alacağınız zaman menstürel siklüsünüzün 14.günüyle 20. Günleri arasındadır. Siklüsünüzün bu fazında cildiniz fazla yağ üretmektedir ayrıca cilt koruma fonksiyonlarının en düşük olduğu, sivilce ve siyah noktaya yatkın olduğu zamanlardır. Bu zamanda yapacağınız peelingten maximum yarar sağlayacaksınız.

^