Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Göz Serumu - 15 ml

Derecelendirme 4,27. Toplam oy 11.

Oleum Eternum Göz Serumu içeriğindeki üzüm çekirdeği özüyle göz çevresindeki koyu halka ve torba görünümünü azaltır, göz çevreniz ışıltılı bir görünüme kavuşur. Serumumuz içeriğindeki Argan ve Hodan yağları sayesinde göz çevresini derinlemesine nemlendirir ve ince çizgilerin görünümü azaltır.

Fiyat: 450,00 TL


Ürün Açıklaması

Göz çevresindeki cilt yüzümüzün geri kalan kısmından çok daha ince ve hassastır, bu nedenle farklı gereksinimleri vardır.

Yüzümüzde, yaşlılık belirtileri ilk olarak göz çevresinde görülür. Bu nedenle göz çevresi bakımı için geç kalmamak, yaşlanma karşıtı serumlar ve kremler kullanmaya hemen başlamak gerekir. Yüzümüzün geri kalanında çizgi oluşumu, kırışıklar, torbalanma ve koyu renk halkalar gibi kusurlar görülmezken göz çevresinde bütün bu belirtiler daha erken görülmeye başlanır. Sabah akşam, bu bölge için özel tasarlanmış bir serumla bu belirtileri ilerlemeden kontrol altına alabilirsiniz.

Oleum Eternum Göz Serumu içeriğindeki üzüm çekirdeği özü içeren formülü ile göz çevresindeki koyu halka ve torba görünümünü azaltır, göz çevreniz ışıltılı bir görünüme kavuşur.

Göz çevresindeki çizgileri ve kaz ayaklarını engellemek için ise bu bölgeyi derinlemesine nemlendirmek gerekir. Serumumuz içeriğindeki Argan ve Hodan yağları göz çevresini yoğun şekilde nemlendirir ve ince çizgilerin görünümü azaltır.

Kullanım Şekli: Sabah akşam yüzünüzü temizledikten sonra  göz çevresi serumunuzu işaret parmaklarınıza damlatın ve gözlerinizin altına sürterek değil dokunarak sürün. ( küçük vuruşlar şeklinde)

Göz serumunuzu asla gözünüze yarım santimden daha fazla yaklaştırmayın ve ürünü göz kapaklarınıza sürmeyin. İsterseniz biraz gözün yan tarafına ve kaşın üstüne hafifçe sürebilirsiniz. Gözünüze kaçması durumunda bol suyla yıkayınız.

^