Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Cilt Sıkılaştırıcı Krem

Derecelendirme 4,00. Toplam oy 9.

Oleum Etrnum Cilt Sıkılaştıcı Kremimizin formülasyonunda bulunan Karakafes ve At Kestanesi esansiyel yağları mikro kan sirkülasyonunu artırır ve hücre yenilenmesini destekler. Ayrıca At Kestanesinin cildi güneşin zararlı UV ışınlarından koruduğu bilinmektedir. Nar ve üzüm çekirdeği yağları ciltteki kollajen sentezini artırır, hücre yenilenmesini hızlandırır, kırışıklıklarla savaşır. Güçlü bir antioksidan olan E Vitamini cildinizi besler ve elastikiyetini artırır.

Fiyat: 550,00 TL


Ürün Açıklaması

Cilt sarkmasının temel nedeni zamanla kolajen ve elastinin azalmasıdır. 20’li yaşlardan itibaren kolajen üretimi her yıl yüzde 1 oranında azalmaya başlar. Bunun üzerine elastin de kaybedilir. Yaş ilerledikçe kolajen ve elastin azaldığı için ciltte gevşeklikler, sarkmalar, kırışıklıklar, renk solmaları, esneklik kaybı ortaya çıkar. Kronik stres ve yer çekimi, güneşe maruz kalma, beslenme, yaşam tarzı, stres, alkol ve sigara kullanımı sarkmayı tetikler.

Oleum Etrnum Cilt Sıkılaştıcı Kremimizin formülasyonunda bulunan Karakafes ve At Kestanesi esansiyel yağları mikro kan sirkülasyonunu artırır ve hücre yenilenmesini destekler.  Ayrıca At Kestanesinin cildi güneşin zararlı UV ışınlarından koruduğu bilinmektedir. Nar ve üzüm çekirdeği yağları ciltteki kollajen sentezini artırır, hücre yenilenmesini hızlandırır, kırışıklıklarla savaşır. Güçlü bir antioksidan olan E Vitamini cildinizi besler ve elastikiyetini artırır.

Kullanım Önerisi: Temizlenmiş, toniklenmiş cildinize uygulayabilirsiniz. Parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak yüzünüze, boynunuza ve dekoltenize uygulayınız. Fındık büyüklüğünde bir miktar yüzünüze ve aynı miktar boyun ve dekoltenize yetecektir. 

^