Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Çay Ağacı Yağı 10 ml

Derecelendirme 5,00. Toplam oy 1.

• % 100 saf Çay Ağacı Uçucu Yağı - Melaleuca alternifolia
• Analiz Testleri yapılmış ve sertifikalıdır. Avrupa Farmakopesine uygun standartlardadır.
• Buhurdanlık ve difüzör kullanımı için uygundur.
• Özel içten damlalıklı amber şişe içinde sunulur.
• Doğal uçucu yağdır. Zararlı bileşen ve kimyasallar içermez.
• Ağız yoluyla kullanılmaz.
• Gözlerinize ve hassas bölgelerinize sürmeyin.

Fiyat: 190,00 TL


Ürün Açıklaması

Çay Ağacı Uçucu Yağı - Melaleuca alternifolia

Nasıl ve Nerelerde Kullanılır

 50 ml cilt tipinize uygun soğuk sıkım sabit yağa 3-5 damla ekleyiniz.

 Ciltte Kullanımı

1.Antibakteriyel ve antiviral özellikleri sayesinde akneye ve siyah noktaya meyilli ciltlerde kullanılabilir. Ciltteki yağ dengesini sağlayarak gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini ve böylelikle sıkılaşmasını sağlar. Akne ve siyah nokta oluşumunu engeller.  

2. Bu yağ ile yapılan masaj günlük yorgunluğunuzu üzerinizden atmak, gevşemek ve sakinleşmek için idealdir. Yumuşak dengeli ve rahatlatıcı kokusu ruh- beden- zihin bütünlüğünüzü korumanıza katkı sağlar.

Saç ve Tırnakta Kullanımı

1.Saç derisini nemlendirerek kepek oluşumunu engeller. Saçın yağ dengesini sağlar. Yukarıda belirtilen şekilde seyreltiğiniz yağ ile haftada bir ya da iki kez saç diplerinize masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında ılık su ile durulayabilir veya şampuanlayabilirsiniz. Dilerseniz Çay Ağacı yağından şampuanınıza veya durulama suyuna ekleyebilirsiniz.

2.Günde bir kez seyreltilmiş yağı tırnaklarınıza sürün yarım saat bekletin sonrasında ılık suyla durulayın. Tırnakların güçlenmesini sağlar, kırılmaları önler. Anti-fungal özelliği vardır.

Temizlik ve Hijyen Sağlamak için

  1. Difüzör ve buhurdanlık suyuna ekleyeceğiniz ( her metrekare için 1 damla)  Çay Ağacı Yağı bulunduğunuz ortamdaki kötü kokuları giderecek, antibakteryal ve antiviral özellikleriyle havayı temizleyecektir. Çakralarınızın frekansıyla rezonans oluşturarak dengelenmesine yardım eder. Kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur.
  2.  Evdeki yüzeyleri temizlerken, temizleme suyuna 2-3 damla ekleyebilirsiniz. Doğal antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile evinizde kimyasal kullanmadan hijyen sağlayabilirsiniz .

Melaleuca alternifolia Leaf Oil.

Haricen kullanım içindir. Topikal uygulamalarda seyreltilerek kullanılmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız.

^