Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Aydınlatıcı ve Leke Karşıtı Krem - 50 cc

Derecelendirme 3,71. Toplam oy 7.

Özel formülümüz içindeki ölmez çiçek yağı sayesinde UV hasarlarını iyileştirir ve güçlü antioksidan özelliği sayesinde kollajen ve elastin sentezini engelleyen enzimlere karşı çalışarak cildin canlanmasını ve parlak görünüme kavuşmasını sağlar.

Fiyat: 550,00 TL


Ürün Açıklaması

Cilt lekeleri başta güneş ışığı olmak üzere, hormonal dengesizlikler, hamilelik, stres ve bazı ilaç kullanımına bağlı olarak derinin alt ve üst katmanlarında kontrolsüz melanin sentezine bağlı oluşmaktadır.

Oleum Eternum özel formulasyonuyla lekeye sebep olan oksidasyonu ve enflamasyonu azaltarak lekenin yayılmasını ve tekrar oluşumunu engeller. Lekeye meyilli cildin nemi azalmış bağ doku direnci düşmüştür. Formülümüzdeki avokado ve calendula özleri cildi derinlemesine nemlendirerek cildin direncini hızla artırır. Ölmez çiçek yağı sayesinde UV hasarlarını iyileştirir ve güçlü antioksidan özelliği sayesinde kollajen ve elastin sentezini engelleyen enzimlere karşı çalışarak cildin canlanmasını ve parlak görünüme kavuşmasını sağlar. Ölmez çiçek aynı zamanda güçlü bir antienflamatuardır. Lekeye sebep olan eflamasyonu azaltarak lekenin giderilmesinde büyük rol oynar. Ölmez çiçek uçucu yağının içeriğindeki flavonoid ve terpene maddelerinin bakteri gelişimine engel olduğu araştırmalarda görülmüştür. Böylelikle enfeksiyon oluşumunu önleyecektir. Bu yağın aroma terapide kullanım alanlarından biri de sakinleştirici, rahatlatıcı ve ruh hali üzerinde dengeleyici etkisidir.

Kullanım: Geceleri temizlenmiş toniklenmiş cildinize, yüz serumunuzdan sonra uygulayabilirsiniz. Parmak uçlarınızla masaj yaparak yüzünüze, boynunuza ve dekoltenize uygulayınız. Fındık büyüklüğünde bir miktar yüzünüze ve yine aynı miktar boyun ve dekoltenize yetecektir.

^